Kontakt


Pokud máte jakékoliv dotazy, napište mi a pokud bud znát odpověď, ráda poradím.

Nebo pokud chcete navázat nějakou spolupráci, dejte vědět a třeba něco společně vymyslíme.

Facebook

Na svém blogu nesbírám emaily a nezasílám info o nových článcích formou emailingu. Sama se nikdy nikam neregistruju, protože člověk je dnes tak zahlcen emaily, že nemám chuť dostávat další emaily a své oblíbené blogy prostě čas od času projdu, co je tam nového. Takže pokud si tedy nechcete nechat ujít nové články, můžete mě sledovat na Facebooku, kde najdete vždy upozornění na nové články na blogu.

A pokud máte nějaké dotazy, zde se dočkáte nejrychlejší odpovědi.

Instagram

Dále mě můžete sledovat na Instagramu, kam budu postupně přidávat nové fotky z mých cest.

Pinterest

Facebook skupina:

Madeira – cestování, užitečné tipy, itineráře, koupě/správa nemovitosti

Moje fb skupina, kterou spravuji a budu ráda pokud se do této skupiny přidáte 🙂

Tato skupina je určena všem milovníkům Madeiry, kteří Madeiru navštívili nebo se sem teprve chystají a zároveň pro ty, kteří tu žijí či se sem chystají přestěhovat.

Sdílejte své fotky, tipy, užitečné rady a vše co se může ostatním hodit při plánování dovolené na Madeiře.
A pokud tu žijete nebo jste na Madeiře koupili nemovitost, sdílejte užitečné informace ohledně koupě či následné správy nemovitosti, pronájmu a cokoliv co jste museli řešit a může se ostatním hodit, např. různé kontakty na řemeslníky, účetní, pojišťováky, atd., protože není nad osobní doporučení na někoho spolehlivého a osvědčeného.
 
Snažím se, aby tato skupina byla trochu jiná než ty ostatní a aby byla přehlednější, protože standardně příspěvky velmi brzo zapadávají a přes lupu stejně nejdou dobře dohledat. Takže důležité a zajímavé příspěvky dávám do sekce Průvodci, kde najdete tyto příspěvky pěkně na jednom místě. Také se snažím přidávat k příspěvkům hashtagy, takže tyto příspěvky pak můžete najít v sekci  Témata

https://www.facebook.com/groups/515294160077990

 

Cestování – užitečné rady, tipy a itineráře

Budu ráda pokud se přidáte do mé FB skupiny Cestování – užitečné rady, tipy a itineráře

Skupina je pro všechny, kteří se chtějí podělit o cestovatelské zážitky, fotky, rady a tipy, články z vašeho cestovatelského blogu, zkrátka všechny užitečné informace, které se mohou při cestování hodit. A pokud máte nějaké dotazy nebo hledáte inspiraci na další cesty, jste ve skupině také vítáni 🙂

https://www.facebook.com/groups/461713671558031